Lajas Secret Pool House Villa
| Úszómedence Kültéri úszómedence | Privát strand Strand hozzáférés | Sporttevékenységek Búvárkodás Könnyűbúvárkodás |
| Spa és relaxáció Kozmetikai kezelés | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A kertre néző kilátással büszkélkedő Lajas Secret Pool House Villa Lajas egy strand övezetében található, és kültéri medencét biztosít a pihenni vágyó vendégeknek.
A Porta Coeli Religious Art Museum körülbelül egy 10 perces autóútra, a Surf 'N Fun Water Park pedig körülbelül 6 km-re helyezkedik el a villától. A közeli kulturális látnivalók közé tartozik a Museum of the History of San German, amely körülbelül 3 km-re található az ingatlantól.
A Lajas Secret Pool House Villa magába foglal egy fürdőszobát zuhanyzóval. Fürdőlepedők is biztosított az ön kényelméért.
A Lajas városi szállás az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teljesen felszerelt konyha, étkezőt és kültéri étkezőhelyet is kínál. A vendégek kávé/tea készítőt, hűtőt és konyhai edényeket is igénybe vehetnek, hogy elkészíthessék saját ételeiket. A Coco's Pizza olasz ételekkel kényezteti vendégeit közelében a villától. Fodrász várják a pihenni vágyókat egy fárasztó nap után. A Lajas Secret Pool House Villa élvezheti az úszómedencét, teraszt és belső udvart, valamint könnyűbúvárkodás és búvárkodás várja a sportok szerelmeseit.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Privát tengerpart
- Fodrász
- Füstérzékelők
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Szórakoztató műsorok
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Kozmetikai kezelés
- Búvárkodás
- Könnyűbúvárkodás
Szolgáltatások
- Happy hour
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Lajas Secret Pool House Villa kínálatából?
Igen, a Lajas Secret Pool House Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
A Lajas Secret Pool House Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Lajas Secret Pool House Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Lajas Secret Pool House Villa területén tartózkodunk?
Lajas nevezetességei közé tartozik a Porta Coeli és a San German, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Lajas Secret Pool House Villa területétől. Ezenkívül a Porta Coeli-templom (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.